Професійний профіль

оптовий торговець верстатами/оптова торговка верстатами

Знімок

Стати оптовим торговцем верстатами – це можливість будувати міцні партнерські відносини з виробниками та забезпечувати підприємства необхідним обладнанням. Якщо ви маєте аналітичні здібності, вмієте вести переговори та прагнете до результату, ця професія може стати чудовим вибором для вашої кар’єри.

Резюме

Оптовий торговець верстатами/оптова торговка верстатами відповідає за пошук та залучення оптових покупців та постачальників верстатів. Робота передбачає аналіз ринку, виявлення потенційних клієнтів, ведення переговорів щодо умов постачання та забезпечення задоволення їхніх потреб. Важливо підтримувати довгострокові відносини з існуючими клієнтами та розширювати клієнтську базу.

Ключові обов'язки:
  • • Пошук та встановлення контактів з потенційними оптовими покупцями та постачальниками верстатів.
  • • Проведення переговорів щодо умов постачання, цін та термінів.
  • • Укладання договорів на поставку великої кількості верстатів.
Labour market

Де ця професія затребувана

Повідомлені нестача та надлишок робочої сили, за роками. Публікується для професійних груп, а не для окремих посад.

Повідомлено про нестачуПовідомлено про надлишокПовідомлено в інший рікЦе джерело цього не охоплює

Насиченіший колір: повідомлялося так само більше років поспіль.

Показники охоплюють Фахівці з бізнесу та адміністрування — 200 професій, зокрема цю.

4 з 7 з нестачею202521 з 32 зростають4.2Mвакансії до 2035

Нестача: Belgium, Denmark, Italy, Romania.

Найтриваліша нестача: Belgium, 4 роки.

Оберіть територію на карті, щоб побачити її показники.

Про це джерело

Джерело: ELA/EURES, нестача та надлишок робочої сили. Дані публікуються на рівні професійної групи й охоплюють Європу. Випуски різняться будовою додатка та переліком країн, тож різниця між роками не завжди означає, що ринок праці змінився. Сірі країни не повідомляли, а це не те саме, що рівновага.

What these words mean

The four things this section reports

Reported demand
Whether employers report needing people in this job — a judgement published by a national or EU body, not a count.
Where it is heading
Which way employment in this job is expected to move over the coming years, from an official projection.
Openings
Roughly how many openings arise — from growth and from people leaving the job.
Typical pay
What people in this job typically earn where the source publishes it. Blank does not mean unpaid; it means nobody publishes it for that place.

A measure is left out when nobody publishes it for that place, rather than shown as zero.

Which way the market leans for you

In your favour
More openings than people looking — employers are competing for candidates.
Balanced
Openings and candidates are roughly matched.
Competitive
More people looking than openings — expect to compete.
Mixed evidence
Sources disagree, or the same occupation group is short in one part and oversupplied in another.

Every source resolves to one of these four, so there is a single vocabulary to learn. What differs is the evidence behind it, which is printed underneath each verdict — a measured ratio of openings to jobseekers, or an assessment published by a national body.

How this job compares with other jobs in the same country

Strong
Among the strongest in that country
Good
Stronger than most jobs in that country
Mixed
About typical for that country
Weak
Weaker than most jobs in that country

This is a rank within one country, not a score you can carry across borders — the registers behind two countries count different people, so the same number means different things in each. It is also why a job can be among the strongest in a country and still show as Competitive: it leads the field in a market that is crowded overall.

Where these come from

Every figure is published by a national statistics office, a public employment service or an EU body, and each card names its source and the period it covers. Some places are counted monthly, others assessed once or twice a year, so two places on the same map can be describing different moments — the date is always shown.

None of this predicts one person's chances. It describes a market.

Дізнатися більше

Знайдіть свій кар’єрний шлях і дізнайтеся про науку, що стоїть за нашими рекомендаціями.

Швидка перевірка підгонки

Чи підійде вамоптовий торговець верстатами/оптова торговка верстатами?

Дайте відповідь на три короткі запитання. Це не повна оцінка — це тизер, який допоможе вам вирішити, чи варто порівнювати ваш профіль.

Прогрес0/3

Вам подобаються завдання, які потребуютьСпівпраця?

Вам подобаються завдання, які потребуютьАдаптивність/Гнучкість?

Вам подобаються завдання, які потребуютьНадійність?

NexFuture™

Майбутня перспектива для оптовий торговець верстатами/оптова торговка верстатами

The outlook for оптовий торговець верстатами/оптова торговка верстатами reflects a balanced mix of automation exposure and durable, human-led work.

Як розраховуються ці бали?

Індекс стійкості (0–100) оцінює, наскільки структурно захищена ця професія від автоматизації та порушень з боку ШІ, на основі аналізу на рівні завдань. Вищі оцінки означають більше завдань, що вимагають людського судження. Вплив ШІ показує приблизний відсоток годин завдань, на які можуть вплинути поточні можливості ШІ. Це структурні показники, отримані з моделі, а не прогнози індивідуальної безпеки зайнятості.

Грати в майбутнє

Якоптовий торговець верстатами/оптова торговка верстатамиможе змінитися в міру впровадження ШІ?

Ймовірно, ця роль буде змінюватися поступово, коли штучний інтелект буде підтримувати вибрані завдання, а не заміняти всю професію.

Значна трансформація на рівні завдань очікується через 12 років (близько 2038 року) за обраним сценарієм „Очікуваний“.
~35%
Стійкість
Ризик автоматизації
EXP~55%
Людський край
MOAT~40%

Ілюстративний сценарій на основі автоматизованості завдань — не прогноз. Значення округлюються, що далі ви дивитеся.

2026
2033
2043
Швидкість впровадження ШІ:

Як ШІ може змінити цю роль

Детермінована модельна інтерпретація поточних рольових сигналів — не гарантія заміни.

Належить людині 39% Належить людині
Що ще залежить від людей
  • ініціювати контакт з продавцями
  • укладати договори купівлі-продажу
  • домовлятися про продаж товарів
Людська перевага Щоб залишатися попереду в цій ролі, зосередьтеся на верстати та виробництво капітальних благ (засобів виробництва). Ці людино-центричні навички найважче репліковуються AI протягом наступних 20 років.
асист 15% асист
Де ШІ може стати другим пілотом
  • розуміти фінансову бізнес-термінологію
  • оцінювати ризики постачальників
  • стежити за показниками міжнародного ринку
Автоматизувати 52% Автоматизувати
Завдання, які найбільше піддаються автоматизації
  • вести фінансову звітність
  • мати навички роботи на комп’ютері
Детальний аналіз

Життєві показники та вектори штучного інтелекту

Вектори експозиції AI

0-100%
ШІ / машинне навчання 15%

Експозиція до аналізу з підтримкою AI, розпізнаванню шаблонів та завданням прогнозного моделювання

Когнітивне програмне забезпечення 11%

Експозиція до автоматизації робочих процесів, програмного забезпечення підтримки рішень та цифровізації процесів

Генеративний ШІ 10%

Експозиція до генерування контенту, креативного поліпшення та інструментів великих мовних моделей

Робототехніка та фізична автоматизація 0%

Експозиція до фізичної автоматизації, робототехніки та переміщення завдань, керованих датчиками

Технічні деталі
Методологія: NexFuture v3.0 Джерела: O*NET® 30.3, ESCO v1.2.1 Оновлено: серп. 2026 р.

NexFuture v3.0 оцінює вплив автоматизації безпосередньо з основних груп навичок ESCO, зважених за масою навичок і відкаліброваних за експертними якорями. Оцінки є ймовірнісними оцінками, а не гарантіями. Докладніше див. у Білій книзі методології NexFuture.

Вимірює вразливість до автоматизації. Він не вимірює зарплату, попит чи кількість робочих місць поруч із вами.

День у житті

Що люди зазвичай роблять у цій ролі

Маркетинг та продажі

День із життя

Типовий день якоптовий торговець верстатами/оптова торговка верстатами

09
09:00 · Ранок
визначати потреби споживача
Використовувати відповідні запитання та активно слухати, щоб визначити очікування, бажання та вимоги споживачів відповідно до продукту та послуг.
10
10:30 · Середина ранку
домовлятися про продаж товарів
Обговорювати вимоги клієнта щодо купівлі-продажу товарів і вести переговори щодо їх купівлі-продажу з метою отримання максимально вигідної угоди.
12
12:00 · полудень
ініціювати контакт з продавцями
Визначати продавців товарів і встановлювати контакт.
14
14:00 · полудень
ініціювати контакт із покупцями
Визначати покупців товарів і встановлювати контакт.
15
15:30 · Пізній вечір
оцінювати ризики постачальників
Оцінювати роботу постачальників, щоб визначити, чи дотримуються вони укладених контрактів, чи відповідають стандартним вимогам і чи забезпечують бажану якість.
17
17:00 · Підведення підсумків
планувати транспортні операції
Планувати роботу транспорту для різних відділів, щоб забезпечити найкраще переміщення обладнання та матеріалів. Домовлятися про найкращі тарифи на доставку; порівнювати різні пропозиції та обирати найбільш надійну та економічно вигідну пропозицію.

Наказ-завдання є ілюстративним. Окремі дні відрізняються.

Програмне забезпечення та технології & Галузі знань
Програмне забезпечення та технології
3M Post-it AppACT! PremiumAdobe AcrobatAdobe Creative Cloud softwareAdobe DreamweaverAdobe IllustratorAdobe InDesignAdobe PhotoshopAdvantage Signature Marketing Group Web MasterAirtableApache GroovyApple KeynoteApple macOSAptean Onyx CRMArdexus ModeArdexus TASCAutodesk AutoCADBlackboard softwareBlinkCisco Webex
Галузі знань
  • верстати

    Пропоновані верстати та вироби, їхні функціональні можливості, властивості та законодавчі й нормативні вимоги.

  • виробництво капітальних благ (засобів виробництва)

    Промислова галузь, зосереджена на створенні капітальних благ (засобів виробництва), що складається з компаній з виробництва промислової техніки, які відіграють ключову роль у виготовленні та постачанні капітальних благ, зокрема електротехнічного, оборонного і будівельного обладнання.

  • розуміння продукту

    Пропонована продукція, її функціональні можливості, властивості та законодавчі й нормативні вимоги.

  • стратегії продажів

    Принципи, що стосуються поведінки клієнтів і цільових ринків з метою просування та продажу продукту або послуги.

Основні навички
ведення переговорів і управління контрактами й угодами
  • укладати договори купівлі-продажу

    Укласти договір між комерційними партнерами з акцентом на умови, технічні характеристики, термін доставки, ціну тощо.

  • домовлятися про продаж товарів

    Обговорювати вимоги клієнта щодо купівлі-продажу товарів і вести переговори щодо їх купівлі-продажу з метою отримання максимально вигідної угоди.

  • домовлятися про умови купівлі

    Домовлятися з продавцями та постачальниками про такі умови, як ціна, кількість, якість та умови доставки, щоб забезпечити найвигідніші умови покупки.

визначення можливостей
  • визначити постачальників

    Визначати потенційних постачальників для подальших переговорів. Брати до уваги такі аспекти, як якість продукції, стійкість, місцеві джерела, сезонність і покриття території. Оцінювати ймовірність отримання з ними вигідних контрактів і угод.

  • визначати нові можливості для бізнесу

    Слідкувати за потенційними клієнтами або продуктами, щоб створити додаткові продажі та забезпечити зростання.

взаємодія з іншими для визначення потреб
  • визначати потреби споживача

    Використовувати відповідні запитання та активно слухати, щоб визначити очікування, бажання та вимоги споживачів відповідно до продукту та послуг.

  • ініціювати контакт із покупцями

    Визначати покупців товарів і встановлювати контакт.

моніторинг фінансово-господарських ресурсів і діяльності
  • стежити за показниками міжнародного ринку

    Постійно стежити за показниками міжнародного ринку, залишаючись в курсі подій та тенденцій, зо висвітлюються в галузевих ЗМІ.

налагодження зв’язків та нетворкінг
  • ініціювати контакт з продавцями

    Визначати продавців товарів і встановлювати контакт.

аналіз фінансово-економічних даних
  • розуміти фінансову бізнес-термінологію

    Розуміти значення основних фінансових понять і термінів, що використовуються в бізнесі та фінансових установах чи організаціях.

проведення аналізу й управління ризиками
  • оцінювати ризики постачальників

    Оцінювати роботу постачальників, щоб визначити, чи дотримуються вони укладених контрактів, чи відповідають стандартним вимогам і чи забезпечують бажану якість.

доступ до цифрових даних та їх аналіз
  • мати навички роботи на комп’ютері

    Ефективно використовувати комп’ютери, ІТ-обладнання й сучасні технології.

ДНК навичок

ДНК навичок

Риси робочої особистості та цінності, які визначають цю роль

Ключові риси, які вам потрібні
Співпраця Адаптивність/Гнучкість Надійність Визнання Цілісність Стресостійкість Досягнення Різноманітність Незалежність Аналітичне мислення Досягнення/Зусилля Самоконтроль Турбота про інших Соціальна орієнтація Лідерство Інновація
Основні винагороди, яких ви можете очікувати
ДосягненняУмови праціВизнанняВідносиниПідтримкаНезалежність
Просування по службі

Шляхи зростання та подібні ролі

Досліджуйте типові шляхи кар'єрного зростання, суміжні навички та подібні ролі, щоб спланувати свій наступний перехід.

Кар'єрний пейзаж

Куди підходитьоптовий торговець верстатами/оптова торговка верстатами?

Ця роль
оптовий торговець верстатами/оптова торговка верстатами Ця роль

Оцінки подібності на основі збігу навичок із даних ESCO.

Загальні запитання

Часті запитання

Які особисті якості найбільш важливі для успішної роботи оптового торговця верстатами?
Для успіху в цій ролі необхідні аналітичні здібності, навички ведення переговорів, вміння знаходити спільну мову з людьми, орієнтація на результат та здатність працювати самостійно.
Які знання та навички необхідні для роботи оптовим торговцем верстатами?
Бажано мати знання про різні типи верстатів, їх технічні характеристики та застосування. Важливо володіти навичками продажів, маркетингу, ведення переговорів та роботи з комп'ютерними програмами (наприклад, CRM-системами).
Чи є перспективи кар'єрного росту для оптового торговця верстатами?
Так, з досвідом та успіхами ви можете претендувати на посаду керівника відділу продажів, менеджера з розвитку бізнесу або навіть на керівну посаду в компанії.
Оптовий Торговець Верстатами/Оптова Торговка Верстатами — чи є в Європі нестача?
Так. У випуску ELA/EURES за 2025 рік про нестачу повідомили 4 з 7 європейських країн, які оцінювали цю професійну групу: Бельгія, Данія, Італія, Румунія. Бельгія повідомляє про неї 4 років поспіль. Ці оцінки публікуються за професійними групами, а не за окремими назвами посад.
Оптовий Торговець Верстатами/Оптова Торговка Верстатами — скільки платять у США?
66 780 доларів на рік за медіаною, станом на 2025-05. Медіани штатів коливаються від 29 460 до 82 420 доларів. Джерело: US Bureau of Labor Statistics. Показник стосується Сполучених Штатів і не є прогнозом для Європи.